(Фото) Емина Јаховиќ се вози во автобус

By

Пејачката Емина Јаховиќ, откако се омажи за турскиот пејач Мустафа Сандал, живее во Истанбул. Таа е позната по раскошниот начин на живеење, големата куќа, луксузните автомобили, но неодамна на „Инстаграм“ се појави фотографија на која таа се вози во градски автобус во Истанбул.

dobivaj vesti na viber

Фотографијата на својот инстаграм-профил ја постави пејачот Аца Живановиќ, а освен Емина, на сликата е и неговиот менаџер Горан Лечиќ, пријател на пејачката.

Ќе ви се допадне

go88 dow go88 play info máy chủ go88

ông chủ nhà cái sunwin sunwin healthcare private limited sunwin aaa