(Фото) Франка Бателиќ со посветла коса

By

Евровизиската претставничка на Хрватска, Франка Бателиќ, во моментов е во посета на својот сопруг во Москва. Таа објави фотографија со нов имиџ. Франка ја осветли својата коса.

S mužićem đir po Moskvi 🤗 #dejt #twoofus👫 #bejbiiiiiii @corlukav05_14

A post shared by F R A N K A (@frankaofficial_) on

Пејачката и нејзиниот сопруг Ведран Чорлука уживаат во првите денови од нивниот брак. Со фудбалерот на Локомотив Москва се венчаа пред две недели.

Mrs and Mr❤️

A post shared by Vedran Ćorluka (@corlukav05_14) on

Не можеа да заминат на меден месец поради работните обврски и тренинзите на хрватскиот фудбалер.

 

Ќе ви се допадне

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 3

free anime online Dragon Ball Z (Dub)

watch animes Tokyo Revengers (Dub)

anime flix ANIMEFLIX Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2