(Фото) Гола Ана Николиќ: Кажете му на Исус дека кучката се врати!

By

Откако конечно ослабе и се врати во топ форма,српската пејачка  Ана Николиќ повторно изгледа како во времето кога ја започна својата кариера. Таа долго време се бореше со килограмите откако ја роди ќерката Тара. Сега објавува постојано фотографии на Инстаграм за да докаже дека пак е згодна. На последната е гола и на неа пишува: „Кажете му на Исус дека кучката се врати“. Николиќ напиша и дека не користи филтри и фотошоп само за да изгледа совршено .

Ќе ви се допадне