(ФОТО) ГРАДИ СТАТУИ – Индира на 52 години облече бикини, па со брутална поза направи хаос

Пејачката објави фотка во бикини и во целосно природно издание, без шминка, и со несредена, морска фризура.

Иако не позираше на плажа, Индира Радиќ ги покажа своите облини во минијатурен костим за капење, и тоа ненашминката и исончана.

Нејзините бујни гради особено дојдоа до израз, бидејќи едвај можеа да стојат во горниот дел од бикинито, а иако сакаше да покаже дека е во одлична форма, нејзиниот израз на лицето особено ги збуни нејзините обожаватели на Инстаграм.

 

 

„Делуваш нешто љуто и бесно“, гласи еден од коментарите, а ние веруваме дека е во прашање само „поглед под веѓа“…

Без оглед на тоа, Индира доби комплименти за ваквиот изглед на 52 годишна возраст.

Scroll to Top