(Фото) Градите на Каја во преден план

By

Пејачката Катарина Каја Остојиќ е една од најзгодните Србинки, а поради тоа што многу често е активна на социјалните мрежи со постирањето на секси фотографии, голем број од нејзините фанови сметаат дека, нејзините облини ги има фотошопирано.

Но, Каја сега одлучи да стави крај на сите шпекулации и објави фотографија на која може да се забележи со какви адути навистина располага.

Ќе ви се допадне