(Фото) Ѓулсерен веќе не е згодна

By

Познатата турска актерка Нургул Јесличај, освен што е посветена на снимањето серии и филмови, деновите ги поминува во својот салон за венчаници во Истанбул.

Таа неодамна си замина од серијата „Парампарче“ оти не се согласувала со колегата Еркан Петекаја. Потоа почна да снима нови серии, но ниедна не е толку популарна. Јесличај го споделува својот живот со публиката на социјалните мрежи, па деновиве објави фотографија на која се гледа дека таа е многу здебелена и дека веќе не е згодна како што беше кога ја глумеше Ѓулсен.

 

Ќе ви се допадне