(Фото) Харис Џиновиќ ги разигра Цеца и Јована во кафеана

By

 

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ во друштво со Жељко Јоксимовиќ и неговата сопруга Јована, како и со пејачот Харис Џиновиќ со сопругата Милена заедно беа на дружба во кафеана. Цеца споделила снимка од кафана каде друштвото се забваува на музиката на Харис,  по долгото седењеа дома и во изолација .

Цеца објавила неколку сториња на Инстаграм, на кои се гледа како таа и  Јована уживаат во музиката и песните на Харис Џиновиќ.

 

Ќе ви се допадне