(ФОТО) И се одврза градникот, испаднаа градите! – Среде базен го покажа жешкото секси тело

Финалистката од последната сезона на „Ѕвездите на Гранд“ се соблече во мал костим за капење, а поради овие фотки мажите со носовите удираат во екраните.

Драгица Златиќ важи за најдобрата девојка во последната сезона од музичкото натпреварување на „Ѕвездите на Гранд“, а сега кога ќе ја видите во бикини ќе ви биде јасно и зошто тоа е така (ако веќе не ви е!)

Секси Чачанка ја затекнавме на еден базен во околината на Белград, а тоа што прво го приметивме е дека Драгица се појави без тронка шминка. Секако сега можам да речам дека нема ништо чудно, но ако земете во предвид дека повеќето пејачки на базените, максимално се шминкаат, ова и тоа како е реткост.

Кога ја спушти лежалката, почна лесното соблекување…

 

…а потоа и мокрење!

На жешката Драгица и се допадна водата, па веднаш ги навлажни бујните атрибути!

А потоа на ред дојде задникот кој баш го дига притисокот!

Драгица одлучи и малку да се забавува, па проба и скокање во вода…

…а потоа се случи пех, за нејзина несреќа, а за среќа на сите кои ги гледаа овие фотки! Имено, градникот се одврза…

…па се виде и повеќе од што требаше.

Но, Драгица фрли една насмевка, и продолжи да се зеза како ништо да не се случило!

И потоа некој нека каже дека кај Саша Поповиќ не ги има најдобрите девојки на естрадата…

Scroll to Top