(ФОТО) Има 47 години и тело како на девојка – Снежана изгледа брутално добро во костим за капење

By
Познатата српска водителка има совршена линија.Снежана Дакиќ, која ја тера веќе петтата деценија од животот, има фантастична линија. Српската водителка деновиве ужива во Црна Гора, а на Инстаграм објави фотки од своето летување.

На едната позираше во шорц.

„Не сум совршена, но сум совршена за тебе“, напиша Снежана.

I’m not perfect, but I’m perfect for you…#summertime

A post shared by Snezana Dakic (@snezanadakic) on

Водителката потоа објави и две фотки во костим за капење.

Sa pogledom na ostrvo Gospa od Milosti

A post shared by Snezana Dakic (@snezanadakic) on

Таа блесна, а обожавателите и напишаа дека изгледа презгодно.

Predivan ambijent i cisto more u novom plaznom resortu u Tivatskom zalivu @laperla_montenegro_

A post shared by Snezana Dakic (@snezanadakic) on

Погледнете го и нејзиното интервју кое го даде за српски Телеграф, на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at GoGoAnime gogo anime tv

To Be Hero [Chinese Dub] Episode 12

AnimeHeaven: Animated Classics of Japanese Literature anime episode 2 online free at https://animeheaven.pro anime sites

AnimeTV: The Legend of the Legendary Heroes anime episode 24 online free at https://animetv.cc top anime tv shows

Gitlab: https://gitlab.com/gogoanimebe

Reddit: https://www.reddit.com/user/gogoanimebe