(Фото) Инди доживеала сообраќајна несреќа

By

Пејачката Индира Арадиновиќ – Инди доживеала сообраќајна несреќа во верижен судир во Белград. Во судирот учествувале три автомобили, од кои едниот бил на пејачката. За среќа, никој во несреќата не е повреден.

Пејачката по тој повод се огласи на „Инстаграм“, каде што ги смири фановите велејќи им дека е добро.

„Луѓе, благодарам што ме барате, пишувате, се грижите. Јас сум ОК, а судирот му направи штета само на возилото“, напишала Инди.

Потоа споделила фотографија од возилото како изгледа по судирот.

 

Ќе ви се допадне

Watch Jujutsu Kaisen (TV) Recap Episode Full at AnimePlanet bakemonogatari anime planet

The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods Episode 24 at website https://gogoanime.be my hero academia season 4 gogoanime