(ФОТО) ИРА Е ТОП, НО… – Поранешната пејачка од „Колонија“ го претстави сопругот

By
По овие фотки на Индира Левак многу жени сигурно ќе и позавидат.

dobivaj vesti na viber

Долгогодишната пејачка од групата „Колонија“, Индира Левак, неодамна започна соло кариера, а со обожавателите редовно комуницира преку социјалните мрежи.

Индира ова лето го користи и работно и за уживање, а најголемата поддршка во сето тоа и ја дава сопругот Мирослав, кој често го покажува на фотките.

Сепак, Ира и Мирослав неодамна престојуваа во Будва каде пејачката имаше настап, и слободното време го користеше за уживање. Досега воглавно позираше сама во бикини, а сега реши да го покаже мускулестото тело на својот сопруг.

 

Ќе ви се допадне