(ФОТО) Ја гледавме, мокра, крвава, со млеко – А сега го истури задникот на кровот на зградата

Поранешната учесничка на „Парови“ ја возбуди фантазијата кај машките со фотка во бикини, и со секси снимка од кровот на зграда во Белград.Ружица Вељковиќ ја имаме видено во речиси сите изданија – гола, крвава, мокра, со ножеви, прелиена со млеко, но секоја нејзина нова провокација секогаш возбудува и привлекува внимание.

Така поранешната ријалити ѕвезда се соблече на една зграда во српската престолнина, во бикини која совршено го откри нејзиниот задник и долги нозе.

 

Инаку во последните неколку месеци Ружица секојдневно имала сериозни и тешки тренинзи, па не треба да чуди тоа што нејзиното тело изгледа исклучително добро.

 

А, по жешките фотки во бикини, Ружица ги почести обожавателите со една снимка, која особено им се допадна на посилниот пол. Па зарем може поинаку?

Scroll to Top