(ФОТО) ЈАВНОСТА ВО ШОК! – Саша призна дека спиел со Цеца во кревет

Модниот креатор и стилист раскажа непознати детали за односот со фолк ѕвездата. Познато е дека Саша Видиќ е еден од најдобрите пријатели на Цеца Ражнатовиќ, па со самото тоа, е еден и од оние кои знаат речиси се за неа.

Во врска со тоа, Саша во текот на гостувањето во емисијата на Рада Раденовиќ, разговараше за тоа дека спиел со Цеца во кревет, што ги изненади гледачите, но истовремено откри и уште еден детал, кој пак уште толку ги вџаши гледачите.

Како што изјави, барем 10 пати спиел со неа, но поради условите во кои Ражнатовиќ спие, тоа искуство му беше нималко пријатно.

„Таа спие на -40, во собата не се гледа речиси ништо, како во ладнилник!“, изјави Вдиќ, кој откри уште еден детал, досега непознат за јавноста.

 

„Успивање, со таблета за спиење“, истакна Видиќ.

Инаку, како што рече, единствената жена од естрадата со која соработувал е Цеца и Сека Алексиќ. За другите, како што истакна, нема живци, а и многу е стар. Кога се во прашање помладите пејачки кои се на добар пат да бидат беспрекорно стилизирани, затоа што имаат вкус, ја наведе Александра Пријовиќ и Милица Тодоровиќ.

Уште фотки од Цеца и Видиќ погледнете ОВДЕ:

 

 

Scroll to Top