(Фото) Јелена Ѓоковиќ изненади во бикини

By

Јелена Ѓоковиќ е на одмор во Шпанија, во летувалиштето Малага, а  секој слободен момент го користи да се опушти  додека нејзиниот сопруг настапува на турнирот од мастерс серијата во Синсинати. Таа е заедно со синот Стефан, а денеска објави заедничка фотографија на која тој ја фотографира својата мајка.

Ова е една од ретките прилики кога сопругата на Ѓоковиќ позира во бикини. Таа изгледа одлично и по две породувања. Линијата ја одржува со постојано вежбање, но има и посебен режим на исхрана.

„Не јадам риба, месо, млечни производи, шеќер. Мојата диета е 70 отсто сирова храна, 30 отсто варена (супа, тестенини, киноа, ориз). Јас немам проблем со глутенот, но сепак, го избегнувам. Дали е тешко? Не, ако знаете зошто тоа го правите. И да, тешко е да се најде вистинска храна, подготвена на здрав начин. Затоа организацијата и добрата информираност е клучна. Среќна сум што имам партнер кој е посветен како и јас да остане јак и здрав. Води сметка за исхраната, иако нашите режими на исхрана се разликуваат малку“, напиша во една пригода на социјалните мрежи Јелена.

Ќе ви се допадне

AnimeDao my hero academia heroes rising animedao: Watch My Hero Academia (Dub) Episode 5

AnimeHeaven anime heaven anime: Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 105