(Фото) Јелена Карлеуша се појави на студот во краток фустан

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша во свој стил се појави на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“. Без оглед на студеното време и снегот, таа  одлучи да  облече секси комбинација.

dobivaj vesti na viber

На Јелена не ѝ беше важно што нејзиното огромно деколте е во прв план, па пристигна во прекраток фустанот со огромен отвор на грбот.

Многумина од нејзините фанови на социјалните мрежи напишаа дека само таа има храброст да се облече на овој начин.

Многумина коментираат и дека натпреварувачите во „Ѕвездите на Гранд“ воопшто нема да имаат лесна задача за време на своите настапи бидејќи ќе ја гледаат Карлеуша во очи.

 

 

Ќе ви се допадне