(ФОТО) Јелена Розга фатена во жешка акција со дечкото

By
Фотката на која Јелена Розга и Степан Хаусер, се снимени додека разменуваат нежности, ги изненади нивните фанови.
Откако пејачката ја објави фотката од плажа, на која е снимена додека разменува нежности со својот дечко, нејзините фанови останаа без текст.
Ова е прв пат да Јелена ги постави ваквите слики, па затоа и не чуди што акцијата со душекот предизвика толкав број на коментари.
А Розга со фотката напиша: „Море љубави“…

 

Ocean of love ❤️#summer #love #sea #jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

Ќе ви се допадне

AnimeFreak attack on titan animefreak: Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 3

AnimeTV anime tv list: Watch SK8 the Infinity Episode 10