(ФОТО) Јелена Розга го исфлри задникот во прв план па ги воодушеви фановите

By

Јелена Розга објави фотка во костим за капење и ја распламна фантазијата кај обожавателите на Инстаграм со својата заводлива позадина.

Јелена позираше во модерен костим за капење, и го стави задникот во прв план, и така покажа дека и таа има со што да се пофали. „Не морето толкава, големо ни длабоко…“, стои во описот и ја цитираше песната „Минут срца твог“.

Nije more toliko, veliko ni duboko.. 💙 #summer #enjoyinglife #jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

„Јеле секоја чест, прекрасна позадина“, „Прекрасна позадина“, „Конечно за прв пат вистинска фотка!!! Овде си бомба“, ја пофалија многумина.

Ќе ви се допадне

Watch Ojisan and Marshmallow Episode 13

ANIMEFLIX: Alice in Wonderland (Dub) anime episode 52 online free at https://animeflix.nl animeflix my hero academia

Kimi ni Todoke: From Me To You 2 (https://twistmoe.net/m/MoW) Episode 12

Hua Jiang Hu Zhi Bu Liang Ren 2nd Season (https://animedao.nl/m/vbEm) Episode 40

Diendanrgep moet: http://diendanrgep.moet.gov.vn/index.php?members/animeflixnl.29926/

Bagtheweb: https://www.bagtheweb.com/u/gogoanimelol/profile