(Фото) Јелена Розга облече црна чипка

By

Пејачката Јелена Розга го украде вниманието на посетителите за време на фестивалот „Вирско лето“. За оваа пригода Розга облече црн чипкас фустан, за кој доби еден куп комплименти од гостите.

„Нема подобар задник на Балканот. Ги имате најубавите усни. Добра е бога ми. Божица“, беа само некои од коментарите на обожавателите на Инстаграм.

Ќе ви се допадне

WCOStream mickey and the roadster racers wcostream: Attack on Titan (Dub) Episode 25

AnimeHeaven anime stream: One Punch Man (https://animeheaven.pro/m/NVL) Episode 12