(ФОТО) Јелена тотално го промени имиџот – Кога ќе ја видите новата фризура ќе останете во шок!

By
Поранешната учесничка на „Парови“ повторно изненади со новата промена и физичкиот изглед.

Откако ги промени сите можни фризури, кои ги имаше, како и бојата со која се фарбаше, сите мислеа дека Јелена Карлеуша повеќе не може да изненади со бојата на косата.

Но, навистина, поради тоа што поранешната учесничка на „Парови“ се ошиша и офарба, така да едвај би ја препознале кога ќе ја сретнете.

 

Таа се вклучи во лајв на Инстаграм, каде е со оние кои ја следеа и го сподели новиот имиџ, велејќи дека е воодушевена и со фризурата, и со портокаловата боја на коса.

 

Што велите вие на оваа промена?

 

Ќе ви се допадне

Website https://animetv.cc: Watch UFO Ultramaiden Valkyrie 4: Banquet of Time, Dreams, and Galaxies (Dub) animetv Episode 2 anime tv list

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real

Animepahe: Bikini Warriors Special anime episode Full online free at https://animepahe.cc animes online

Cakeresume: https://www.cakeresume.com/me/gogoanimelol

Yemle: https://yemle.com/profile/kissanimemx