(ФОТО) Каја со ќерка и позираа во бикини и го запалија Инстаграм

Катарина Остојиќ во Италија се разголи со ќерката Николина, која убавината ја наследила од мајка и.

Foto: Instagram/kaya_ostojic

Катарина Остојиќ со денови жари и пали во никогаш попровокативни фотки во костими за капење, а сега на одмор се приклучи и нејзината убава ќерка Николина!

Мајката и ќерката веднаш на обожавателите им споделија жешки фотки во бикини во Италија, каде уживаат во летните сончеви денови.

 

Foto: Instagram/kaya_ostojic

Инаку, Каја неодамна се пофали со сјајниот успех на својата ќерка во школо, па мајка и одлучи да ја награди со една убава летна обиколка во прекрасната Италија.

Тоа што им е заедничко е и вкусот кога се во прашање костимите за капење, па прво мама позираше во тигресто бикини…

 

Foto: Instagram/kaya_ostojic

… а потоа и ќерката…

Foto: Instagram/nikolinadragojlovic

Scroll to Top