(ФОТО) Каја на Ибица со црнец – Сликите од кадата направија ХАОС на интернетот

Пејачката веќе со месеци се шета по европските метрополи, а во моментов се наоѓа на Ибица.По Италија и Франција, Катарина Остојиќ пред неколку дена стигна во Шпанија, од каде секојдневно преку фотки, покажува во каков луксуз и луд помин ужива!

Како што веќе пишувавме, Каја на Ибица стигна со пријателка Рускиња, но, на последните фотки се гледа голем број на луѓе со кои го минува времето.

 

 

Каја во текот на минатата ноќ објави снимки од Ибица, а објавата која привлече најмногу внимание е таа на која се гледа нејзината нога во када, а во неа – црнец!

Инаку, пред да го слика него, Каја објави и своја фотка од истото место – од када.

И таман откао сите помислија дека во прашање е новиот фраер, во живот на Каја, затоа што овие слики и голата нога, со која провоцира, и тоа како и даде повод за тоа, пејачката сподели и фотка од нејзинит маж, Џуниор Џек.

Така, очигледно е дека станува збор за нивен заеднички пријател, а одамна е веќе и повеќе од јасно дека Џуниор не им смета блискоста која ја има Каја со оние со кои се дружи.

Scroll to Top