(ФОТО) Каја Остојиќ во жешко издание – Пејачката се сончаше покрај базенот

Каја Остојиќ со провокативни фотки начисто ги споулаве мажите.Пејачката Катарина Остојиќ Каја продолжи да објавува провокативни слики од одморот, а во центарот на внимание беа нејзините големи гради.

Каја во текот на летото на својот Инстаграм профил постави цел серијал на секси фотки…

This view…will be missed 😏

A post shared by 🎼 Katarina Ostojic KAYA 🎼 (@kaya_ostojic) on

… И тешко е да се одбере најжешката.

Thank u my dear @locococobo.swimwear for this hand made piece 🙈😍 I love it!! 🏆

A post shared by 🎼 Katarina Ostojic KAYA 🎼 (@kaya_ostojic) on

Без оглед која вид на костим на капење да го одберете, Остојичева мажиите ги остава без здив.

🌈🌺🏝🦋

A post shared by 🎼 Katarina Ostojic KAYA 🎼 (@kaya_ostojic) on

А изгледа дека уште посексипилна е кога не се слика на плажа.

…while in Ibiza 🖤

A post shared by 🎼 Katarina Ostojic KAYA 🎼 (@kaya_ostojic) on

Scroll to Top