(ФОТО) Каја повторно се соблече во бикини, а нејзините огромни гради испловија од вода

By
Каја Остојиќ ги израдува своите обожаватели со нова секси фотка.Катарина Каја Остојиќ дефинитивно е една од најзгодните жени од Србија. Сопругата на ди-џејот Џуниор Џек, често објавува фотки во бикини, на која до израд доаѓа нејзината секси линија.

Каја сега објави нова фотка во бикини, која ги воодушеви бројни нејзини обожаватели:

На неа позира во морето во предизвикувачко издание, а фотката можете да ја погледнете подоле.

https://www.instagram.com/p/BXdNQdqj6Qu/?taken-by=kaya_ostojic

Ќе ви се допадне