(Фото) Како изгледал Здравко Чолиќ на 30 години?

By

Здравко Чолиќ е еден од најголемите заводници на југословенската музичка сцена, човек по кого жените лудуваат и денес, иако има 66 години. Фотографијата која се појави неодамна на социјалните мрежи е направена пред повеќе од 35 години, кога Здравко бил во раните триесетти години. Коментарите се дека е „преубав, згоден, сладок“. Слични се коментарите кои пејачот ги добива и денес бидејќи активно спортува и внимава на изгледот.

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at GoGoAnime gogoanime mobile

Website https://animefreak.ws: Watch Memory animefreak Episode Full animefreak dragon ball

Miss caretaker of Sunohara-sou (Dub) (https://aniwatch.pro/m/aWXN) Episode 12

Mobile Suit Gundam Wing: Endless Waltz (Dub) (https://animebee.to/m/eekm) Episode Full

Cycling74: https://cycling74.com/author/61186f097175a8725bd1754d

Topsitenet: https://topsitenet.com/profile/animeflixnl/607089/