(ФОТО) КАКОВ ЗАДНИК – Грујиќ го покажа ПРЕЗГОДНОТО тело во бикини

By
Ѕвездата на „Гранд“ привлече големо внимание на своето летување.

dobivaj vesti na viber

Катарина Грујиќ секако важи за една од најзгодните пејачки на естрадата. Овие денови таа ужива на летувањето на Јадранскиот брег, а ја искористи и приликата да ја посети една од тамошните плажи.

Кача, која беше во друштво на својот фризер, Пеџе Божиќ, го покажа своето згодно тело, а многумина кои биле на плажата се вртеа кон неа. Во прв план беше нејзиниот задник.

Погледнете ги фотографиите.

 

Ќе ви се допадне