(ФОТО) Калиниќ ја изведе на сцената босанската пејачка – Веќе на третиот чекор ПОКАЖА СЕ!

By
Маја во финалето на „Пинкови ѕвездички“ ја промовираше новата песна, во прилично „ризичен“ фустан…

Големото суперфинале на „Пинкови ѕвездички“ одржано синоќа, во ревијалниот дел на сцената настапи босанската пејачка Маја Беровиќ.

Маја на сцената излезе во црно-златен фустан, кој од страна беше отворен, па веќе на прв поглед беше јасно дека нејзиниот настап ќе биде многу интересен.

Ќе ви се допадне

Watch Jujutsu Kaisen (TV) Recap Episode Full at Funimation one piece stampede eng dub

Watch The Misfit of Demon King Academy Episode 1 (https://animefreak.ws/m/oobL/ep-1) at website https://animefreak.ws anime freak tv