(Фото) Карлеуша боса на аеродром на – 5 степени

By

Јелена Карлеуша на аеродромот во Белград по враќањето од Милано, каде што гостуваше на гламурозната ревија на Неделата на Версаче, се појави босонога со полуотворени ниски крзнени чевли од „Гучи“.

Со овој моден детаљ Карлеуша го привлече вниманието кај присутните на аеродромот.

А дали Јелена Карлеуша беше босонога на – 5 степени, видете на следната фотографија:

 

 

Ќе ви се допадне