(Фото) Карлеуша му се слече скроз гола на Кајне Вест откако ја заследи на Инстаграм

By

Откако пејачот и дизајнер Канје Вест ја заследи Јелена Карлеуша на Инстаграм, таа објави голи слики на кои носи само патики со негов дизајн. Странува збор за модел на патики создаден за Адидас, YEEZY Boost 450, кои чинат околу 260 евра.

dobivaj vesti na viber

„Канје ти прати патики? Елита за елитата“, ѝ коментираат на Инстаграм.

Фотките Јелена ги објави еден ден откако поранешниот маж на Ким Кардашијан ја заследи на Инстаграм, па многумина коментираат дека тоа го направил за да ѝ понуди соработка, а други велат дека сака да ја испровоцира Ким, оти Јелена често пати објавуваше стари слики и тврдеше дека Кардашијан ѝ го копира стилот.

 

Ќе ви се допадне