(ФОТО) Карлеуша објави секси фотка во бикини, а само да видите што стави во уста

By
Јелена Карлеуша ги израдува обожавателите со нова провокативна фотографија.Пејачката е една од најзгодните музички ѕвезди од Србија. Таа на Инстаграм објави нова секси фотка на која позира во бикини.

Додека седеше на лежалка, Карлеуша се опушти со наргиле. За оваа фотка доби повеќе од 30.000 лајкови за еден час.

😎

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Таа веднаш потоа објави и фотка од базенот.

☀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

И уште една.

☀️😎 👙@ninakarlavaris

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Ќе ви се допадне

Watch Fate/stay night: Unlimited Blade Works (Dub) Episode Full

Website https://gogoanime.be: Watch Inuyashiki: Last Hero gogoanime Episode 11 your name gogoanime

Website https://animeflv.uk: Watch Luck & Logic animeflv Episode 12 english anime

KissAnime: You Are Umasou anime episode Full online free at https://kissanime.mx fire force kissanime

Clozette: https://www.clozette.co/u/animefreakws

Visual: https://visual.ly/users/gogoanimeentity/portfolio