(Фото) Карлеуша полу гола сосе пердуви на глава го крена на нозе Дубаи

By

Јелена Карлеуша вчера имаше свој настап во Дубаи и нормално се живо креа на нозе. За оваа прилика одбрала раскошна розова креација која повеќе наликува на секси бикни. Сосе пердувите на глава и на рацете, српската пејачка остава впечаток какко и секогаш.

dobivaj vesti na viber

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

За потсетување Карлеуша за Дубаи отпатува заедно со двете ќерки на  роденденот на Душко Тошиќ, а во хотелот беше пречекана како вистинска кралица објавувајќи ги сите детали на својот Инстаграм профил.

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven High School DxD

Attack on Titan Season 3

animeheaven es Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

AnimeHeaven Horimiya

anime online Attack on Titan Season 2

tải go88