(Фото) Карлеуша се лади покрај базен во вилата во Дедиње

Јелена Карлеуша објави фотографии од куќата во Дедиње. Пејачката со Душко Тошиќ вилата ја купија во 2018 година, од Драган Стојковиќ Пикси. Се зборуваше дека ги чинела 2,5 милиони евра, а сега истата вреди речиси двојно повеќе поради драстичниот скок на цени на недвижностите.

Пејачката неретко се фали со видеа од луксузната вила, а сега сподели и фотографии од дворот со базен кој изгледа како рај. Ги сними и розите за кој рече дека се грижат градинари.

[/video]

Scroll to Top