(ФОТО) Карлеуша со Тоше ги растажи обожавателите

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша, објави фотографија со Тоше Проески. Таа вели дека роденденот и датумот кога загина Тоше, не треба да се единствените денови  кога треба да се сеќаваме на поп-ѕвездата. Затоа и реши да спдели нивна фотографија од едно заедничко дружење.

dobivaj vesti na viber

„ Толку многу тажно сеќавање…Сите тие сеќавања…Никогаш нема да го заборавам!, напиша Јелена, по што следеа и коменатри од нејзините обожаватели кои и пишуваа дека ги растажила со оваа фотографија.

Ќе ви се допадне