(Фото) Карлеуша во бела танга рекламира спортска облека

By

Јелена Карлеуша со новите фотки пак направи метеж на „Инстаграм“. Во бели танга-бикини, патики и кроп-топ таа изгледа како да рекламира спортска облека.

„Гледам тројно“, напиша пејачката и собра преку 100 илјади лајкови на сликата.

Карлеуша постојано е во центарот на вниманието на јавноста, последните месеци поради наводното неверство на нејзиниот маж, фудбалерот Душко Тошиќ. Тие неодамна беа заедно во Истанбул, а Јелена тогаш стави прва заедничка слика по подолго време и напиша дека Душко е маж што никогаш не изневерил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Ќе ви се допадне

Watch My Hero Academia 4 (Dub) Episode 23 at website https://funimationfree.com funimation dragon ball super

Watch The Misfit of Demon King Academy Episode 12 (https://kissanimeonline.com/m/j03O/ep-12) at website https://kissanimeonline.com kissanime bleach