(Фото) Карлеуша во „купаќи“ Версаче по дома, изолацијата не мора да е досадна

By

Додека речиси цел свет е на пауза поради коронавирусот, па сите изолирани седат дома, Карлеуша најде начин да се забавува. Среќа што се социјалните мрежи. Популарната пејачка сподели слики и видеа на кои позира пред огледало во во костум за капење „Версаче“.

„Јас откако ги изедов сите грицки за карантин во една вечер“, напиша Карлеуша.

 

Ќе ви се допадне