(Фото) Карлеуша во порнопоза со врвца среде газ порача: Да не треба да чистам по дома?

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша слободното време го поминува во фотографирање за социјалните мрежи. Па така и овој пат направи драма, откако се сликаше во садо-мазо стил. „Преку глава сте ми веќе со муабетите за мајки и деца, домаќинки. Па дали ние, мајките на 40 години, треба да се наполниме со целулит и наместо со четка за пудра да мавтаме два часа со четка за чистење?“, вели Карлеуша, откако се фотографиаше во садо-мазо стил.

dobivaj vesti na viber

„Подобро оној Бака Прасе да им е мајка на твоите деца. Аман смири се, во години си,  претера веќе, ова е невкусно…“ ѝ коментираат на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

PEACE, LOVE & FUCK HATERS!🖕🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

BAM!🙉 In @deviantlavie

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Ќе ви се допадне

tải sunwin

sunwin

sunwin apk sunwin web game bài sunwin

sunwin apk game sunwin tải sunwin apk

sun win