(ФОТО) Ќерката на Цеца позираше во никогаш пократко мини фустанче и го сруши интернетот

By
Анастасија Ражнатовиќ објави уште една фотка со која баш го привлече вниманието.

Таа секојдневно користи Инстаграм, а на оваа социјална мрежа објави нова фотка која собра над илјадници лајкови.

На неа Анастасија позираше во виолетово мини фустанче, кое повеќе открива, отколку што покрива.

Фотката за кратко време собра повеќе од 30.000 лајкови.

 

Ќе ви се допадне

watch anime dub. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch anime online How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

watch anime free Fairy Tail

anime stream My Hero Academia

anime online That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub)

GoGoAnime Hunter x Hunter (2011) (Dub) Episode 142