(ФОТО) Ким Кардашијан сред бел ден прошета со голи гради

By
Уште едно шокантно издание на американската старлета

Foto: Facebook/KimKardashian

Ким Кардашијан повторно се најде во центарот на внимание. Американската старлета, повторно ги шокираше обожавателите, кога се враќаше дома од снимањето на еден едиторијал во Њујорк.

Ким се прошета низ улицата во опуштено издание, во проѕирна маичка. Тоа што го немаше на себе е градник, така да јасно се гледаа нејзиниот голи гради.

Foto: Profimedia/AKM-GSI

Ким не обрнуваше внимание на тоа што се случуваше околу неа, туку само продолжи да се движи во својот правец.

Foto: Profimedia/AKM-GSI

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Attack on Titan Season 3

GoGoAnime Tokyo Ghoul Episode 6

anime stream One Piece

GoGoAnime Mother of the Goddess’ Dormitory

gogoanimehub GoGoAnime SK8 the Infinity (Dub)