(ФОТО) Која ви е поубава? – Тања Савиќ ја покажа сестра и

By
Тања Савиќ со сестра и Билјана ги воодушеви фановите, бидејќи и двете добија комплименти од сите страни.

Таа ова лето ужива со семејството во родниот Радница, во околината на Смедерево, а во слободните моменти знае да им се обрати на фановите преку социјалните мрежи.

Овој пат, големо внимание привлече фотката со нејзината сестра Билјана, која во октомври веќе ја покажа во јавноста на еден настан во Белград и која со својата убавина и стас од тогаш ги воодушеви сите.

„Мојата сестричка!“, напиша пејачката, а комплименти пристигнуваа од сите страни…

 

Како ви се допаѓаат Тања и Билјана? Колку си личат една на друга?

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven: Air (Dub) anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro animehaven

Website https://animeflix.nl: Watch Princess Army: Wedding Combat animeflix Episode 2 animeflix anime

4Anime: Tokimeki Tonight anime episode 34 online free at https://4anime.biz anime online

AnimeFLV: Super Shiro anime episode 48 online free at https://animeflv.uk watch anime free

Free-ebooks: https://www.free-ebooks.net/profile/1312138/animeflixnl

Snupps: https://www.snupps.com/animeflixnl