(ФОТО) Кратка коса и претесни панталони – Цеца тргна за Црна Гора

Фолк ѕвездата отпатува за Будва каде вечерва ќе одржи спектакуларен концерт.

Цеца, како што тоа го прави секоја година во ова време, отпатува за Црна Гора, каде вечерва ќе запее во познатата дискотека во Будва. „Тоp Hill“. Екипата на српски Телеграф, фолк ѕвездата беше сочекана на белградскиот аеродром „Никола Тесла“, на кој Цеца стигна во придружба на синот Вељко со широка насмевка.

Цеца откри дека неизмерно се радува на концертот во Будва и дека едвај чека средба со публиката.

Како што се дознава, Цеца утре се враќа за Белград.
Погледнете уште некои од фотографиите.

 

Scroll to Top