(ФОТО) Кристина на Инстаграм ја подигна температурата за 100 степени

Оформеното, изгореното тело, со крупни очи и бујните усни – се главните адути на преубавите девојки.Сите знаеме дека Србинките се најубави жени на светот, па затоа повеќе и не изненадува кога ќе откриеме некоја заносна убавица. Анонимни, но уникатни црти на лицето и неверојатното оформено тело.
Денеска ви ја претставуваме Кристина Берони (20), младата Белграѓанка која овие денови ја подига температурата на 100 степени.
Кристина на Инстаграм ја следат преку 15.000 луѓе, кои секојдневно ги коментираат сликите и говоорат за она што и ние приметивме, дека е преубава.
„Таа, инкау е студентка по новинарство.

Dok ja maštam samo o tebi.. 🦋😇

A post shared by Kristina Beronja👼🏼 (@beronjakristina_) on

🌊🍑🤦🏻‍♀️☀️

A post shared by Kristina Beronja👼🏼 (@beronjakristina_) on

Сигурни сме дека поради нејзините крупни очи сите ги занеме каде и да се појави.

💭💫

A post shared by Kristina Beronja👼🏼 (@beronjakristina_) on

Нејзиното оформено тело, е одраз на убавата и негувана девојки.

I would wish you the best, but you already had me

A post shared by Kristina Beronja👼🏼 (@beronjakristina_) on

Ja mogu da ti pokvarim dan, k’o crna zemlja teška sam, ali umem da te volim k’o nijedna …🖤

A post shared by Kristina Beronja👼🏼 (@beronjakristina_) on

Кристина сака да патува, лагоден живот и доста време минува покрај вода, што се разбира ги израдува сите нејзините обожаватели поради фотките во костим за капење.

Уживајте во уште некои од сликите на Кристина:

 

Scroll to Top