(Фото) Кристина е по мерка на Сергеј Ќетковиќ

By

Црногорскиот пејач Сергеј Ќетковиќ важи за еден од најпосакуваните мажи на овие простори. Но, тој со години е во брак со Кристина, со која има две ќерки.

Пејачот многу ретко се појавува во јавноста заедно со сопругата. Затоа многумина се изненадија кога го видоа Сергеј во нејзино друштво на театарска претстава во Белград. На објавената фотографија оставија коментари дека изгледаат како совршена двојка и дека Кристина му е по мерка.

Ќе ви се допадне

Watch Cross Road Episode Full

WCOStream: Tamala 2010: A Punk Cat in Space anime episode Full online free at https://wcostream.cc animes online

AnimeHeaven: Destiny of the Shrine Maiden (Dub) anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro animeheaven one piece

AnimeFLV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Ihubbub: http://www.ihubbub.com/animefreakws

Tune: https://tune.pk/user/gogoanimebe/about