(Фото) Лепа Брена во бели бикини ужива во Црна Гора

By

Музичката ѕвезда Лепа Брена ужива на одмор во Црна Гора со нејзиното семејство. Таа деновите ги минува на нејзината јахта со сопругот Боба.

Пејачката објави фотографии на социјалните мрежи и покажа дека изгледа одлично. Фановите ја пофалија за изгледот и ѝ дадоа комплименти.

„Многу помлади колешки можат да ти позавидат“, напишаа некои од нив.

Брана и Боба заедно со пријателите уживаат во топлото време покрај црногорскиот брег.

Ќе ви се допадне

4Anime Watch anime online, English anime online HD

AnimeFreak: The Gerent Saga anime episode 6 online free at https://animefreak.ws animefreak attack on titan

AnimeTV: Gigantor anime episode 86 online free at https://animetv.cc stream anime tv

TwistMoe: The Wonderful Galaxy of Oz (Dub) anime episode Full online free at https://twistmoe.net anime sites

Mastodon: https://mastodon.social/@animeflixnl

Basenotes: https://www.basenotes.net/members/26339262-animeflixnl