(Фото) Лепа Брена во бели бикини ужива во Црна Гора

Музичката ѕвезда Лепа Брена ужива на одмор во Црна Гора со нејзиното семејство. Таа деновите ги минува на нејзината јахта со сопругот Боба.

Пејачката објави фотографии на социјалните мрежи и покажа дека изгледа одлично. Фановите ја пофалија за изгледот и ѝ дадоа комплименти.

„Многу помлади колешки можат да ти позавидат“, напишаа некои од нив.

Брана и Боба заедно со пријателите уживаат во топлото време покрај црногорскиот брег.

Scroll to Top