(ФОТО) Лепа Брена во бикини и го покажа местото на снаата

Откако снаата на Лепа Брена, Александра Пријовиќ, објави фотки од одмор и ги полуде мажите, дојде ред на Лепа Брена. Пејачката појде во Франција и покажа дека на 56 години има неверојатно тело.

Scroll to Top