(ФОТО) Луна Џогани се соблече на глисер и го покажа задникот

Луна Џогани се разголи и го истакна своето тело.

Атрактивната Луна Џогани, ќерката на Анабела Атијас и Гагија Џогани, објави неколку секси слики на својот Инстаграм профил.

За загревање, Луна постави фотка во бел костим за капење…

 

… А потоа го покажа своето тело во црно бикини…

… И во прв план беше нејзиниот задник: