(Фото) Луна Џогани во 7. месец од бременоста замина за Дубаи да слави роденден

By

Пејачката и поранешна учесничка на реалното шоу „Задруга“, Луна Џогани, и нејзиниот свршеник Марко заминаа на патување во Дубаи.

Поводот беше роденденот на Луна, која инаку е во седмиот месец од бременоста.

Луна најпрвин сподели видео од авионот, а потоа и од луксузен хотел, каде што престојуваат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

Џогани на дел од фотографиите на кои позира на плажа го покажа и трудничкиот стомак.

„Моето девојче ужива“, напиша Луна под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

 

Ќе ви се допадне

WCOStream wcostream one piece: Jujutsu Kaisen (TV) Recap (https://wcostream.cc/m/nzy8) Episode Full

4Anime persona 4 the animation online: Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 3