(ФОТО) МАЧКЕТИНА! – Милица се појави на журка во проѕирен фустан!

By
Ѕвездата на „Гранд“ го привлече вниманието со провокативна комбинација која ја облече за еден настан.

dobivaj vesti na viber

Милица Павловиќ синоќа беше една од главните ѕвезди на журката на магазинот „Hello“. Ѕвездата на „Гранд“, за овој настан облече проѕирен фустан со кој го привлече вниманието на голем дел од присутните.

Милица на Инстаграм се пофали со својата комбинација, а на балконот на Белата палата, направи и селфи.

 

Foto: Instagram/senoritamilica

Ќе ви се допадне