(ФОТО) МАЧКЕТИНА! – Милица се појави на журка во проѕирен фустан!

By
Ѕвездата на „Гранд“ го привлече вниманието со провокативна комбинација која ја облече за еден настан.

Милица Павловиќ синоќа беше една од главните ѕвезди на журката на магазинот „Hello“. Ѕвездата на „Гранд“, за овој настан облече проѕирен фустан со кој го привлече вниманието на голем дел од присутните.

Милица на Инстаграм се пофали со својата комбинација, а на балконот на Белата палата, направи и селфи.

 

Foto: Instagram/senoritamilica

Ќе ви се допадне

Watch Guilty Crown Episode 22

Zatch Bell! (https://animeheaven.pro/m/kBrK) Episode 150

Watch anime online for free at AnimeDao kissanime animedao

Website https://4anime.biz: Watch We Rent Tsukumogami 4anime Episode 12 haikyuu season 4 4anime

Buddybio: https://buddybio.com/animefreakws

Gogoanimebe contently: https://gogoanimebe.contently.com/