(ФОТО) Малата на Топалко едвај ги „сокри“ градите, па го покажа задникот на глисер

By
Хелена Топаловиќ објави низа на жешки фотки во секси костими за капење, и опасно ги почести мажите.

dobivaj vesti na viber

Иако неколку дена (дури!) паузираше со објавувањето на провокативни фотки на Инстаграм, Хелена Топаловиќ, „се врати“ во уште пожешко издание.

Ќерката на Милан Топаловиќ Топалко, неколку пати скокна на глисерот, а нејзините обожаватели и тоа како имаа што да видат,

Како што тоа иде, ги промени и костимите за капење, а на една фотка акцентот го стави на градите, а на друга на задникот…

 

Се чини дека Хелена одлично го испраксувала правењето на секси селфиња, бидејќи само милиметар ја делеше, да од под костимот за капење, не ѕирне нешто што не требаше.

Се разбира, машките едвај дочекаа да се сврти и да го покаже задникот…

 

…Но, еден детал привлече особено внимание, и тоа на следната фотка:

Се е на свое место, ништо не излта, само во прашање беа крзнен костим за капење (ќе се согласите дека стана неизоставен моден хит ова лето), кое Хелена го носи – дури и на бродот.

Дали само за потребите за позирање, или нешто друго, заклучете самите.

 

Ќе ви се допадне