(Фото) Марија Шерифовиќ во бикини

By

Српската пејачка Марија Шерифовиќ на својот инстаграм-профил објави видео како скока во базен. „Отсекогаш сакав да бидам карате кид“, напиша таа на видеото.

Српските портали презедоа фотографии од видеото, па ја пофалија и напишаа дека Шерифовиќ изгледа одлично во бикини. „Никогаш не изгледала подобро, женствена и непрепознатлива во бикини“, стои во еден од текстовите на српските медиуми.

Пејачката во моментов е на летување и одмора од работните обврски како член на жирито на „Ѕвездите на Гранд“. Таа има закажано неколку настапи ова лето, а на 3 август ќе настапи во Охрид на „Билјанини извори“.

Ќе ви се допадне

AnimeTV: On Your Mark (Dub) anime episode Full online free at https://animetv.cc famous anime tv shows

https://animepahe.cc dubbed anime

GoGoAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://kissanime.mx: Watch Ghost in the Shell 2.0 (Dub) kissanime Episode Full kiss anime monster

Vingle: https://www.vingle.net/posts/3778945

Youmagine: https://www.youmagine.com/kissanimemx/designs