(ФОТО) Марина Туцаковиќ по неколку месеци се појави во јавноста и шокираше со драстичната промена на килажата

By
Славната авторка на најголемите домашни хитови привлече внимание на промоцијата на новите песни на Милица Павловиќ.
Милица Павловиќ синоќа во еден белградски хотел го промовираше својот нов сингл под името „Оперирана од љубов“. Ѕвездата на „Гранд“, ја поддржаа и бројни познати личности на овој настан, а меѓу останатото и Марина Туцаковиќ, која напиша текст за оваа песна.
Таа на промоцијата дојде во зелена јакна и фармерки, но нешто друго кај нејзе привлече внимание. Се приметува дека Марина ослабела, некои би рекле дури и драстично.

 

Марина не ја тргна насмевката од лицето…

… а позираше со Милица Павловиќ.

Да потсетиме како Марина Туцаковиќ изгледаше додека беше во жирито „Пинкови ѕвезди“.

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full

AnimeHeaven Record of Ragnarok

online anime My Hero Academia Season 5

AnimeHeaven Hunter x Hunter (2011) (Dub)

Attack on Titan