(ФОТО) Марко Јариќ фатен на плажа со жешка бринета!

By
Додека Адријана Лима ужива со новиот дечко, српскиот кошаркар, своето време, исто така го минува на квалитетен начин.

dobivaj vesti na viber
Ако некој помислил дека Марко Јариќ тагува поради новата љубов на неговата поранешна жена Адријана Лима, сигурно и тоа како сте се измамиле!

Поранешниот кошаркар по посетата во Србија, а потоа и одморот во Црна Гора, ужива во Мајами каде светските папараци го фатија со презгодна бринета.

 

Не е познато, за која девојка станува збор, но, ако се суди според изгледот може да се заклучи дека девојката се занимава со манекенство.

Убавата девојка, гордо го покажа свето витко тело:

Што велите вие, дали е поубава од Лима?

 

Ќе ви се допадне

play go88 đăng nhập go88 quên mật khẩu go88 nạp tiền bị từ chối

https://sunwin.gg/